$12.60
$15.88
Compare Price
You save
$3.28
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1411070 Shoe Partition Base F/ 4"w
Item:
#1178139
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1411070 |
| Manufacturer Part # | 1411070 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1411070 Shoe Partition Base F/ 4"w
$12.60
$15.88
You save
$3.28
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1411070 Material Stainless Steel, Width 4" Partitions, 102 Mm Partitions
