Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for American Range .
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A31004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
American Range A31004 13 5/8 X 13 13/16 Rack Af 45
Item:
#1146401
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A31004 |
| Manufacturer Part # | A31004 |
| Height | 0.4" |
| Width | 13.6" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
American Range A31004 13 5/8 X 13 13/16 Rack Af 45
$54.89
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
American Range A31004 13 5/8 X 13 13/16 Rack Af 45
