Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V9-00181
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V9-00181 Valve Gas Combination (3/4x3
Item:
#1445415
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V9-00181 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V9-00181 |
| Height | 6.45" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 2.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V9-00181 Valve Gas Combination (3/4x3
$324.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V9-00181 Valve Gas Combination (3/4x3
