Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air -205-151A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air -205-151A Drain Flange Adaptor
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | -205-151A |
| Manufacturer Part # | -205-151A |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air -205-151A White Plastic Drain Flange Adaptor 45 Degree, Beverage Air Bb48 Bb58 Bb68 Bb72 Bb78 Bb94, Bm23 Dd50 Dd58 Dd68 Dd78 Dd94 Dw49 Dw64 Dw79 Dw94, Gf24 Gf34 Gf48 M10 Ms58 Ms68 Mt12 Mt14 Mt15 Mt17, Mt19 Sf34

