Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29563-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29563-0000 Lube F/ Shaft/motor
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29563-0000 |
| Manufacturer Part # | 29563-0000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29563-0000 Krytox Motor Shaft Lubricant, Color White, Weight 0.01 Lb, Models Used In, Bunn-o-matic Cds-2 Cds-3

