$12.31
$16.60
Compare Price
You save
$4.29
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 30CFC(135)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 30CFC(135) Lid F/coldfest Pan 1/3 Clr
Item:
#1179671
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 30CFC(135) |
| Manufacturer Part # | 30CFC(135) |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 30CFC(135) Lid F/coldfest Pan 1/3 Clr
$12.31
$16.60
You save
$4.29
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 30CFC(135) Material Plastic, Size For Third Size Chill Pans ., Nsf Certified Y

