Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 08027
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware 08027 Thermostat
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 08027 |
| Manufacturer Part # | 08027 |
| Height | 4" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 08027 Thermostat, For Dial Order Oem #08026, Cecilware Electric Counter Top Fryer El-2x15 El-2x25, El-2x6 El-6

