$11.07
$13.95
Compare Price
You save
$2.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3205
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-3205 Knob Lid 1/4 20 Female Thrd U
Item:
#1535139
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3205 |
| Manufacturer Part # | WC-3205 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-3205 Knob Lid 1/4 20 Female Thrd U
$11.07
$13.95
You save
$2.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3205 Knob Lid 1/4 20 Female Thrd U
