Eagle CDTL-96-16/4-SL-X Clean Dishtable Straight Design 96"W X 30"D X 43-1/2"H Overall
Eagle Group  |  MFG #: CDTL-96-16/4-SL-X  |  Item #: 358715
Item: #358715
Technical details
Manufacturer Eagle Group
Model Number CDTL-96-16/4-SL-X
Manufacturer Part # CDTL-96-16/4-SL-X
Leg Type Stainless Steel Legs
Stainless Series 400 Series
Stainless Gauge 16 Gauge
Splash Height 8"H Splash
Direction Right To Left
Width (side - side) OA 85" - 96"
Height 43.5"
Width 96"
Depth 30"