$304.51
$316.21
Compare Price
You save
$11.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4521194
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4521194 Solenoid Valve W Brkt
Item:
#1237005
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4521194 |
| Manufacturer Part # | 4521194 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4521194 Solenoid Valve W Brkt
$304.51
$316.21
You save
$11.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4521194 Solenoid Valve W Brkt
