Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other GLG02716-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GLG02716-2 Knob 2 1/2 D
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GLG02716-2 |
| Manufacturer Part # | GLG02716-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GLG02716-2 Black Knob Insert # 221401 Off-max-min Not Included, [ 2-1/2" Dia ] [ ] [mount .24"] [position 4 Way], Garland, Broiler 30-40/50 80b-(40esd 40sd 42esd 42sd)., Series G-80 Gcm Ir Sr1 (s/n 11151 & After) Src., Grill 42-40 43-(40 40e 50) 46-(40 40e) 47-50(r S T)., Series G22 G24 G280 Gv280 H280 H/p280., Range 7-40 8-40 76-40r 78-40r G22-12h, G22-15w G24-15h St286.
