$7.33
$10.78
Compare Price
You save
$3.45
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 110E Container Drink Mixer Ss 30oz
Rated 5.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1132510
750+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 110E |
| Manufacturer Part # | 110E |
| Height | 6.89" |
| Width | 4.13" |
| Depth | 4.13" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 110E Container Drink Mixer Ss 30oz
$7.33
$10.78
You save
$3.45
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 110E Material Stainless Steel, Capacity 887 Ml, 30 Oz
