- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubert 18318 Menu Board 2-pocket Wall-mount
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 18318 |
| Manufacturer Part # | 18318 |
| Type | Non-illuminated |
| Finish | Design/pattern |
| Height | 16" |
| Construction | Plastic |
| Width (side - side) | 26" |
| Mounting | Wall Mounted |
| Weight | 8.4 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 18318, Menu Board, 2-pocket, wall-mount, 26" x 16"H overall, holds (2) 8-1/2" x 11"H inserts, curved top, clear acrylic covers with magnetic trim closure, Sintra® material, honey plank finish
