KitchenRestock.com is your trusted source for US Range - See Garland aftermarket .
- Engineered to match existing US Range - See Garland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket US Range - See Garland 32-02-00338
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 32-02-00338 Bottom Grate 4 X 20
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 32-02-00338 |
| Manufacturer Part # | 32-02-00338 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.57" |
| Depth | 9.13" |
| Weight | 13.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 32-02-00338 Cast Iron Bottom Grate, [ 4" X 19-15/16" ] 17 Cross Bars 4 Ribs, Dynamic Cooking Systems, Franklin Chef, Garland, Imperial, Magikitch N, Montague, Rankin-delux, Southbend, Us Range

