Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Metro MQD24-8 MetroMax® Q Standard Duty Shelf Divider 24"W X 8"H For Grid Or Solid Shelving
| Manufacturer | Metro |
|---|---|
| Model Number | MQD24-8 |
| Manufacturer Part # | MQD24-8 |
| Height | 8" |
| Length | 20" - 24" |
| Finish | Epoxy Coated, Taupe |
| Material | Polymer |
| Height | 8" |
| Width | 24" |
| Weight | 1.6 lbs |
| UPC | 0-41105-65294-7 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
