Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 266245 Kit Spring Edgemount Hinge
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 266245 |
| Manufacturer Part # | 266245 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 266245 Material Steel, Weight .125 Lb, Includes Hex Shaft Spring Bushing Washer Adjust Shaft, Instructions Included Y
