$144.66
$192.00
Compare Price
You save
$47.34
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2611
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Royal Range 2611 U Burner
Item:
#1322424
Technical details
| Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 2611 |
| Manufacturer Part # | 2611 |
| Height | 2.2" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 2.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Royal Range 2611 U Burner
$144.66
$192.00
You save
$47.34
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 2611 U Burner
