$77.95
$86.00
Compare Price
You save
$8.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-Z20952
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2R-Z20952 Knob Thermostat 200 375f
Item:
#1196909
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Z20952 |
| Manufacturer Part # | 2R-Z20952 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2R-Z20952 Knob Thermostat 200 375f
$77.95
$86.00
You save
$8.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Z20952 Knob Thermostat 200 375f
