$98.82
$202.84
Compare Price
You save
$104.02
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-101813 Wheel Dolly
Item:
#1149100
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-101813 |
| Manufacturer Part # | 0A-101813 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero 0A-101813 Wheel Dolly
$98.82
$202.84
You save
$104.02
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-101813 Wheel Dolly

