$268.53
$316.02
Compare Price
You save
$47.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N48903UL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2N48903UL Elem Heating 480v 2500w G
Item:
#1268086
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N48903UL |
| Manufacturer Part # | 2N48903UL |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 22.85" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2N48903UL Elem Heating 480v 2500w G
$268.53
$316.02
You save
$47.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N48903UL Elem Heating 480v 2500w G


