$13.01
$20.88
Compare Price
You save
$7.87
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero A572387 Gasket Steam Coil
Item:
#1140092
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A572387 |
| Manufacturer Part # | A572387 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero A572387 Gasket Steam Coil
$13.01
$20.88
You save
$7.87
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A572387 2-15/16" Square Fiber, Stero Sdra Stw Systematic Utensil
