$6.35
$7.00
Compare Price
You save
$0.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 701-61258-05
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen 701-61258-05 Adapter Bar 13 X 1.0 W/ Hook
Item:
#1203498
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 701-61258-05 |
| Manufacturer Part # | 701-61258-05 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen 701-61258-05 Adapter Bar 13 X 1.0 W/ Hook
$6.35
$7.00
You save
$0.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 701-61258-05 Adapter Bar 13 X 1.0 W/ Hook
