Free Shipping
Free Shipping
$7,620.69
$18,550.00
Compare Price
You save
$10,929.31
(59%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TSSU-72-18-HC Sand/salad Prep Fridge (3) Dr 115v/60hz/1 Ph
Item:
#2235031
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TSSU-72-18-HC |
| Manufacturer Part # | TSSU-72-18-HC |
| Height | 36.75" |
| Width | 72.38" |
| Depth | 30.13" |
| Weight | 445 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE TSSU-72-18-HC Sand/salad Prep Fridge (3) Dr 115v/60hz/1 Ph
$7,620.69
$18,550.00
You save
$10,929.31
(59%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TSSU-72-18-HC Sand/salad Prep Fridge (3) Dr 115v/60hz/1 Ph