Free Shipping
Free Shipping
$2,046.69
$2,260.98
Compare Price
You save
$214.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco KMSLAG-246-X 72 X 24 Ss Work Table Ss Undrshlf Bksplsh
Item:
#2233765
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | KMSLAG-246-X |
| Manufacturer Part # | KMSLAG-246-X |
| Height | 24" |
| Width | 24" |
| Depth | 72" |
| Weight | 103 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco KMSLAG-246-X 72 X 24 Ss Work Table Ss Undrshlf Bksplsh
$2,046.69
$2,260.98
You save
$214.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco KMSLAG-246-X 72 X 24 Ss Work Table Ss Undrshlf Bksplsh