Free Shipping
Free Shipping
$1,339.15
$2,402.43
Compare Price
You save
$1,063.28
(44%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco MSLAG-247-X 84 X 24 Ss Work Table Ss Undshlf
Item:
#2233771
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | MSLAG-247-X |
| Manufacturer Part # | MSLAG-247-X |
| Height | 24" |
| Width | 24" |
| Depth | 84" |
| Weight | 109 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco MSLAG-247-X 84 X 24 Ss Work Table Ss Undshlf
$1,339.15
$2,402.43
You save
$1,063.28
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco MSLAG-247-X 84 X 24 Ss Work Table Ss Undshlf