Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco SU-P-216 Replacement Indicator Light
Item:
#2231380
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | SU-P-216 |
| Manufacturer Part # | SU-P-216 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco SU-P-216 Replacement Indicator Light
$129.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco SU-P-216 Replacement Indicator Light