Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco SW-72-EC-X 72 Ss Double Pot Rack
Item:
#2233865
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | SW-72-EC-X |
| Manufacturer Part # | SW-72-EC-X |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 72" |
| Weight | 34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco SW-72-EC-X 72 Ss Double Pot Rack
$978.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco SW-72-EC-X 72 Ss Double Pot Rack