Free Shipping
Free Shipping
$977.51
$1,753.66
Compare Price
You save
$776.15
(44%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco TKMSLAG-244-X 48 X 24 Ss Work Table Open Base 5 In Bksplsh
Item:
#2233774
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | TKMSLAG-244-X |
| Manufacturer Part # | TKMSLAG-244-X |
| Height | 24" |
| Width | 24" |
| Depth | 48" |
| Weight | 62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco TKMSLAG-244-X 48 X 24 Ss Work Table Open Base 5 In Bksplsh
$977.51
$1,753.66
You save
$776.15
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco TKMSLAG-244-X 48 X 24 Ss Work Table Open Base 5 In Bksplsh