Free Shipping
Free Shipping
$845.63
$1,517.07
Compare Price
You save
$671.44
(44%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco TMSLAG-304-X 48 X 30 Ss Work Table Open Base
Item:
#2233873
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | TMSLAG-304-X |
| Manufacturer Part # | TMSLAG-304-X |
| Height | 30" |
| Width | 30" |
| Depth | 48" |
| Weight | 69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco TMSLAG-304-X 48 X 30 Ss Work Table Open Base
$845.63
$1,517.07
You save
$671.44
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco TMSLAG-304-X 48 X 30 Ss Work Table Open Base