$122.76
$197.00
Compare Price
You save
$74.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Advance Tabco aftermarket .
- Engineered to match existing Advance Tabco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Advance Tabco TSU-P-210
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco TSU-P-210 Element 120v 1100w For Sealed Well
Item:
#1193889
Technical details
| Fits with Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | TSU-P-210 |
| Manufacturer Part # | TSU-P-210 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 2.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Advance Tabco TSU-P-210 Element 120v 1100w For Sealed Well
$122.76
$197.00
You save
$74.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco TSU-P-210 Element 120v 1100w For Sealed Well
