$424.17
$724.39
Compare Price
You save
$300.22
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco TT-306-X 72 X 30 Ss Work Table Galv Undshlf
Item:
#2233787
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | TT-306-X |
| Manufacturer Part # | TT-306-X |
| Height | 3.5" |
| Width | 30.5" |
| Depth | 72.5" |
| Weight | 82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco TT-306-X 72 X 30 Ss Work Table Galv Undshlf
$424.17
$724.39
You save
$300.22
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco TT-306-X 72 X 30 Ss Work Table Galv Undshlf