Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Advance Tabco WS-15-60-X 60 X 15 Ss Wall Shelf
Item:
#2233671
Technical details
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | WS-15-60-X |
| Manufacturer Part # | WS-15-60-X |
| Height | 13.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 60" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Advance Tabco WS-15-60-X 60 X 15 Ss Wall Shelf
$497.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco WS-15-60-X 60 X 15 Ss Wall Shelf