Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advanced Flexible Composites P10001 Sheet Release(12 1/4"x33 ) (3)
| Fits with Manufacturer | Advanced Flexible Composites |
|---|---|
| Model Number | P10001 |
| Manufacturer Part # | P10001 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advanced Flexible Composites P10001 Release Sheet Pack Of 3, Length 33" 838 Mm, Sold In Quantity Pack Of 3, Weight 0.39 Lb, Width 12-1/4" 311 Mm, Models Used In, A.j. Antunes (roundup) Bkt-2v Vct Series Vct 2000 Vct-10bk, Vct-1000 Vct-1000cv Vct-1000sonic Vct-20 Vct-20 Deluxe, Vct-20 Deluxe With Heated Base Vct-20cv Vct-200 Vct-2000, Vct-2000 Wide Mouth Vct-2000bk Vct-2000sonic Vct-25, Vct-250 Vct-30bk Vct-50 Vct-700bk Vct1000cv

