$216.95
$225.28
Compare Price
You save
$8.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Aeroworks 0011333 Tool Chain Linking Slat Conveyor
Item:
#1195636
Technical details
| Manufacturer | Aeroworks |
|---|---|
| Model Number | 0011333 |
| Manufacturer Part # | 0011333 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
Aeroworks 0011333 Tool Chain Linking Slat Conveyor
$216.95
$225.28
You save
$8.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Aeroworks 0011333 Tool Chain Linking Slat Conveyor