Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Aladdin 24873 Caster 5 Swivel L0 Serie
Item:
#1439634
Technical details
| Manufacturer | Aladdin |
|---|---|
| Model Number | 24873 |
| Manufacturer Part # | 24873 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Aladdin 24873 Caster 5 Swivel L0 Serie
$239.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Aladdin 24873 Caster 5 Swivel L0 Serie