Free Shipping
Free Shipping
$1,368.38
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Aladdin 96742 Heater Coils For 8 5in
Item:
#1439656
Technical details
| Manufacturer | Aladdin |
|---|---|
| Model Number | 96742 |
| Manufacturer Part # | 96742 |
| Height | 5.25" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Aladdin 96742 Heater Coils For 8 5in
$1,368.38
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Aladdin 96742 Heater Coils For 8 5in