Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Aladdin 98185 Gray Gasket
Item:
#1903119
Technical details
| Manufacturer | Aladdin |
|---|---|
| Model Number | 98185 |
| Manufacturer Part # | 98185 |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aladdin 98185 Gray Gasket