Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Aladdin 98188 Center Door Gasket Car T Junior 24 Tray 1.05"
Item:
#1829485
Technical details
| Manufacturer | Aladdin |
|---|---|
| Model Number | 98188 |
| Manufacturer Part # | 98188 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Aladdin 98188 Center Door Gasket Car T Junior 24 Tray 1.05"
About this item
Product Details
Product Details
Aladdin 98188 Center Door Gasket Car T Junior 24 Tray 1.05"