Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Aladdin 99113 Door Handle Molded
Item:
#1439537
Technical details
| Manufacturer | Aladdin |
|---|---|
| Model Number | 99113 |
| Manufacturer Part # | 99113 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Aladdin 99113 Door Handle Molded
$75.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Aladdin 99113 Door Handle Molded
