Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Alegacy Foodservice Products 493FW All Purpose Prep Tray 9-1/2" X 7-3/16" X 1-5/8" Solid
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | 493FW |
| Manufacturer Part # | 493FW |
| Long Side / Diameter | 9" |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 7" |
| Weight | 0.2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, 493FW, All Purpose Prep Tray, 9-1/2" x 7-3/16" x 1-5/8", solid, microwave & dishwasher safe, plastic, white (Packed By: 24 Each Per Case)
