Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Alegacy Foodservice Products 59034 Cater Tray Rectangular 23-1/4" X 14"
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | 59034 |
| Manufacturer Part # | 59034 |
| Long Side / Diameter | 23" |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 14" |
| Weight | 3.35 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, 59034, Cater Tray, rectangular, 23-1/4" x 14", with handles, high rimmed, gold trim, stainless steel (Packed By: 12 Each Per Case)
