Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Alegacy Foodservice Products AL349A Top-Shelf™ Chafing Dish 1.1 Qt. 17" X 8" X 12-1/2"
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | AL349A |
| Manufacturer Part # | AL349A |
| Shape | Rectangular |
| Material | Stainless Steel |
| Heat | Canned |
| Cover | Lift-off Cover |
| Capacity | 1 Qt |
| Weight | 9 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, AL349A, Top-Shelf™ Chafing Dish, 1.1 qt., 17" x 8" x 12-1/2", rectangular, pull-top cover, single drop-in fuel holder, cover, single drop-in fuel holder, (3) 1/9 size anti-jamming steam table pan (88194), stainless steel (Packed By: 1 Each)
