Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Alegacy Foodservice Products AL420A Top-Shelf™ Chafing Dish Full Size 9 Qt.
| Manufacturer | Alegacy Foodservice Products |
|---|---|
| Model Number | AL420A |
| Manufacturer Part # | AL420A |
| Heat | Canned |
| Cover | Lift-off Cover |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Capacity | 9 Qt |
| Weight | 14.69 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Alegacy Foodservice Products, AL420A, Top-Shelf™ Chafing Dish, full size, 9 qt., 23-1/4" x 14" x 13-3/4", rectangular, pull-top cover, dripless water pan, food pan, & two drop-in fuel holders, stainless steel (Packed By: 1 Each)
