$24.16
$42.98
Compare Price
You save
$18.82
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alfa H-526 Hobart 00-875265 Knife Cover Locking Stud 2000 Series Slicers
Item:
#2085578
Technical details
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | H-526 |
| Manufacturer Part # | H-526 |
| Parts | Stud |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
Alfa H-526 Hobart 00-875265 Knife Cover Locking Stud 2000 Series Slicers
$24.16
$42.98
You save
$18.82
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, H-526, Hobart 00-875265 Knife Cover Locking Stud 2000 Series Slicers
