Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1002012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1002012 Flange Welded
Item:
#1320563
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1002012 |
| Manufacturer Part # | 1002012 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Weight | 0.31 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1002012 Flange Welded
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1002012 Flange Welded