KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1021174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1021174 Drain Lock Floor 3.5" Sq Smith
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1021174 |
| Manufacturer Part # | 1021174 |
| Height | 3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1021174 Color Black, Material Bronze, Outer Diameter 4 9/16", 116 Mm, Plating Nickel-plated, Type Fits 3.5" (76mm) Drain Opening, Tamperproof Design, Eliminates Unauthorized Removal, Depth 2", 51 Mm, Note Installed/removed Using #45 Torx Screwdri
