$47.58
$78.11
Compare Price
You save
$30.53
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1021209
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1021209 Tape Drain Lock1.5"x 60' Roll
Item:
#1129064
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1021209 |
| Manufacturer Part # | 1021209 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1021209 Tape Drain Lock1.5"x 60' Roll
$47.58
$78.11
You save
$30.53
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1021209 Tape Drain Lock1.5"x 60' Roll