$30.89
$79.96
Compare Price
You save
$49.07
(61%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1021217
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1021217 Strainer Sink 3.5" Loc K
Item:
#1129068
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1021217 |
| Manufacturer Part # | 1021217 |
| Height | 3.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1021217 Strainer Sink 3.5" Loc K
$30.89
$79.96
You save
$49.07
(61%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1021217 Strainer Sink 3.5" Loc K
