$19.71
$36.30
Compare Price
You save
$16.59
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1021224
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1021224 Brush Drain Line 66"l
Item:
#1129070
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1021224 |
| Manufacturer Part # | 1021224 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1021224 Brush Drain Line 66"l
$19.71
$36.30
You save
$16.59
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1021224 Brush Drain Line 66"l
