Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1021233
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1021233 Lock (f/ 4" Flat Drain) (pro Tech)
Item:
#1320603
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1021233 |
| Manufacturer Part # | 1021233 |
| Height | 4.05" |
| Width | 4.33" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1021233 Lock (f/ 4" Flat Drain) (pro Tech)
$73.21
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1021233 Lock (f/ 4" Flat Drain) (pro Tech)